?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Трамвайне депо 3
sieveson


Продовжую поповнювати свою невелику фотоколекцію трамваїв з різних міст і країн.
Розпочну з вінницьких - екс-бернських:

А це вже краківські:

Ці червоно-білі з німецького Ерфурта

Сріблясті - з Брюсселя

цей теж брюссельський, але якийсь більш "душевний" )Найбільше сподобався серед бельгійських трамвайчик з Гента (мабуть через свою ілюмінацію))А це його "молодший брат" )В Амстердамі поміж каналів зустрічаються й звичайні вулиці, по яким їздять звичайні трамваї.


П.С. Ну а в порядку бонусу - автобус, який прямує в "логово врага" ))


  • 1
Файна підбірка, дякую!

дякую за увагу)

вінницькі здається не з Берну, а з Цюриха.
Ти у всіх тих трамваях їздив? Мені цікаво, як там справляють кошти за проїзд? Бо раніше всьо по талончикам, купленим в автоматах, їздив. А от у стокгольмських SL стоїть кондуктор на кожних дверях у формі і з цікавою такою скринькою для монет. Якось розгребу фоти, покажу

і дякую за підбірку!

Точно, вінницькі з Цюриха (я ще засумнівавася коли писав, але перевірити в лом було))
Їздив тільки в краківському - там всередині автомати по продажу талонів, приймають лише монети. У водія купити талони неможна. Отже довелося з паперовими банкнотами проїхатися пару разів зайцем ))
Ще в брюссельскьому автобусі їздив - там талон на годину проїзду купував у водія (привітний такий... відразу наші маршрутчики згадуються ))

то в Копенгагенському метрі так. Навколо жодного працівника, тільки автомат по продажу талончика, який приймає лиш монети. Я знав, що проїзд 24 крони, назбирав монет, але виявилося, що потрібна мені станція в іншій зоні, і там вже треба 36 платити. Ну де я поночі знайду ще 12 крон монетами? Довелося за 24 прокататися :)
А в автобусах в Швеції - те саме. Водій - такий собі дідусь, мало того, що привітний, ще й чудово англійською розмовляє, все розказав, де виходити, де далі йти...

  • 1